info@goztepeingilizkultur.com

Bu program; öğrencilerimizin iş hayatında ihtiyaç duydukları dil ve kelime yapılarını geliştirme ve iş yazışmaları konusuna hakim olmalarını sağlamaktır. Program boyunca iş terminolojisi, sunum ve müzakere teknikleri, profesyonel yazışma teknikleri gibi konularda öğrencilerimizin günlük iş yaşamlarında ihtiyaç duydukları konularda gelişimleri sağlanır.

 

Başlıca amaçlar:

  • CV yazımı ve işe alım görüşmeleri
  • İş toplantıları, iş yemekleri, iş seyahatleri, telefon görüşmeleri gibi ortamlarda konuşulan İş İngilizcesi
  • Pazarlama, tanıtım, satış, kurumsal sorumluluk bağlamında kullanılan İş İngilizcesi
  • İş mektupları, iş sözleşmeleri, müşteri ilişkileri, sunum ve müzakere teknikleri
  • Konferans terminolojisi ve vaka çalışmalarıyla problem çözüm teknikleri kurulmuştur.

Programımız öğrencilerimizi iş hayatında ihtiyaç duydukları İngilizce iletişim ve yazma becerilerini geliştirmek amaçlı hazırlanmıştır. Turızm(Acenta, otelcilik konularında ayrı eğitim verilmektedir) Tıp, (Doktor ve hemşireler için ayrı eğitim içerikleri ),mühendislik, havacılık, tarım, sekreterlik, hukuk, dış ticaret, finans meslekleri konusunda eğitim verebilmekteyiz.

 

Mesleki yaşantımızda aktif olarak İngilizce yazışmalar, konferans ve toplantılara katılmamız gereken durumlar olabiliyor ve bu gibi durumlarda yüksek seviye İngilizce bilgi ve becerisi sergilemek, kariyer basamaklarını tırmanışımızda etkin rol üstlenebiliyor. Genel İngilizce bilgisinin yeterli olamadığı meslek alanları içinse çalışma alanınıza uygun mesleki İngilizce eğitim müfredatı oluşturarak hem İngilizcenizi geliştirirken hem de ihtiyaç duyacağınız güncel meslek terimleriyle bilgilerinizi pekiştiriyoruz.

 

  • Dersler, öğrencilerimizin mesleklerine göre iş hayatlarında en çok ihtiyaç duydukları konulara yoğunlaşmaktadır.
  • Öğrencilerimizin, mesleklerinde karşılaştıkları genel terminolojiye hakim olmaları sağlanarak, bu bilgileri etkin olarak kullanmaları için pratik ağırlıklı eğitim verilmektedir.
  • Program boyunca meslekleri ile ilgili terim, kavram ve temel iletişim becerilerinin tümü öğrencilerimize kazandırılmaktadır.

Amacımız kurum personellerinizin ihtiyaç analizini yaparak, sonuç odaklı eğitim vererek yabancı dil öğrenimlerini tamamlamak ve ulaşılması istenilen seviyelere en kısa sürede taşımaktır. Kurumunuzun üst düzey yöneticileri ve diğer görevlerdeki tüm çalışanlarına yönelik farklı eğitim metodları uygulanabilmektedir.

 

Katılımcıların performansları, derslere katılım oranları, merkezlerimizde geçirdikleri süre ve hedeflenen seviyeye uzaklıkları, Eğitim Danışmanlarımız tarafından yetkililere ve ilgili birimlere, arzu ettikleri periyodik aralıklarla bildirilmektedir. Bu raporlar sayesinde ilgili departman, eğitim alan kişilerin, katılımını, gelişimini ve başarısını tüm detaylarıyla takip edebilmektedir. Göztepe İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu sisteminde çalışanlarınız, İngilizce’ yi belirlenmiş ders saatlerine bağlı kalmadan, esnek saatlerde ve bol pratik yaparak, keyifli ve sosyal bir ortamda, konusunda uzman eğitmenler eşliğinde ve kolayca öğrenirler. Bir kurumun üst düzey yöneticileri dahil, farklı görevlerdeki tüm çalışanlarına aynı anda ve her birine kendi seviyesinde eğitim verilebilmektedir

Paylaş:

Hemen TIKLA-ARA!
(0216) 330 0136
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı