info@goztepeingilizkultur.com

Neden İKK Göztepe?

nedenikkÖzel Göztepe İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu , öğrencilerini sürekli gözetim altında tutar ve öğrencilerinin dil becerilerinin gelişimini ileriye götürmek için uyguladığı sistemle kişiye özgü çözüm önerileri sunmaktadır. Gerek aktivite sınıfları, gerek konuşma sınıfları, gerekse öğrencilerinden gelen öneriler doğrultusunda oluşturabileceği diğer gelişim yardımcılarıyla, olabilecek en hızlı ve en kalıcı İngilizceyle öğrencilerinin yanındadır.

 

Öğrencilerine, fonetik dil bilgisine sahip eğitmenlerle İngilizce öğretir. Öğrencilerine her seviyenin iletişimini kurabildikleri ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi verir..

 

Öğrenme sürecinde öğrencilerinin Inter-active methodu ile diğer eğitim methodlarından daha hızlı yabancı dil öğrenmesini sağlar. Avrupa Dil Porfolyosu kriterlerine uygun eğitim verir. Öğrencilerinin ilk 16 ders saati içerisinde kayıtsız şartsız kayıt sildirmesine olanak tanır. Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda eğitim sunar. Sınırsız öğrenme garantisi verir.(%90 devamlılık şartı aranır) Eğitimlerinde öğrenci memnuniyetini esas alır.

 

Öğrencilerine, Türkiye’nin en büyük interaktif İngilizce eğitim sitelerine ücretsiz üyelik imkanı sunar. 60 Günde İngilizce programlarıyla en kısa sürede ve en etkili şekilde konuşma ağırlıklı eğitim verir. Öğrencilerine ücretsiz sosyal aktiviteler sunar. Göztepe İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu Uluslararası TEFL İngilizce öğretmenliği programının Türkiye yetkilisi olup, Türkiye Direktörü Lynda Hazelwood danışmanlığında eğitim hizmetlerini devam ettiren ulusal bir markadır

Neden Özel Göztepe İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu ?

Esnek Ders Saatleri
Kişisel İlgi
Kendi temponuzda öğrenim
Pratik yapmaya uygun eğlenceli ve destekleyici ortam
Başarısı kanıtlanmış eğitim metodu
Kalite belgesi
İlerleme raporları
%100 Öğrenme Garantisi

Paylaş:

Hemen TIKLA-ARA!
(0216) 330 0136
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı